5 zestawów LEGO Speed Champions, w których czuć prędkość i moc koni mechanicznych

Zawrotne prędkości, potężna moc sportowe zacięcie. Legendarne samochody wyścigowe powracają w zestawach LEGO Speed Champions. Jeśli kiedykolwiek marzyliśmy o własnym Ferrari, Porsche czy McLarenie to teraz nadarza się doskonała okazja, aby marzenia przekuć w czyn. Z zestawami LEGO możemy poczuć się niczym kierowcy Formuły 1 lub samochodów rajdowych.

Zawrotne prędkości z zestawami LEGO Speed Champions

Zestawy LEGO Speed Champions to pełne kreatywnej mocy kolekcje, które napędzają wyobraźnię. Jeśli w naszych żyłach płynie benzyna, a wyścigi to ulubiony sport, duńskie klocki pozwalają otworzyć warsztat w domu, gdzie skonstruujemy własny bolid F1 czy jeden z legendarnych aut wyścigowych, jak Ferrari 512 M z 1970 roku. To jednak nie jedyne, co możemy skonstruować w ramach klocków tej serii. Co można ułożyć z klocków LEGO Speed Champions? Poniżej przedstawiona lista pięciu najciekawszych kolekcji pozwoli wybrać idealny zestaw dla nas. 

5 najciekawszych zestawów LEGO Speed Champions

– Mercedes-AMG F1 W12 E Performance i Mercedes-AMG ONE

– Aston Martin Valkyrie AMR PRO i Aston Martin Vantage GT3

-LEGO Speed Champions Ferrari 512 M

-LEGO Speed Champions McLaren Elva

– LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1

Najnowsze zestawy LEGO Speed Champions

Wyścigi samochodowe charakteryzują się nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Podobnie jest w przypadku klocków LEGO Speed Champions. Jedyną pewną rzeczą jest dobra cena. Repliki legendarnych samochodów, które regularnie triumfowały w wyścigach, możemy zbudować za niewielkie pieniądze. Tanie klocki LEGO z tej kolekcji kupimy, np. w sklepie internetowym. Później wystarczy tylko poczekać na kuriera, który dostarczy nam nasz zestaw bez postojów na pit-stop.

Klocki LEGO – jakie kupić?

Oprócz serii LEGO Speed Champions warto zainteresować się także pozostałymi zestawami. Klocki LEGO Minecraft oraz klocki LEGO City to idealne zabawki dla chłopców i dziewczynek, które sprawdzą się jako prezenty na Wielkanoc czy upominki z okazji Dnia Dziecka.