O nas – kocyki niemowlęce z naturalnej bawełny dla noworodka i dziecka

HOKEY POKEY jest wyrazem twórczej wyobraźni dziecka i sposobem na nudę.

HOKEY POKEY szanuje i łączy gust rodzica z gustem dziecka – podoba się wszystkim generacjom.

HOKEY POKEY kocha eksperymenty z kolorami.

HOKEY POKEY stawia na wysoką jakość i naturalne materiały.

 

Hokey Pokey to kraina cukierkowo-kolorowych kocyków dla dzieci. Wszystkie produkty tworzymy wyłącznie w polskich przedsiębiorstwach, z naturalnej i certyfikowanej przędzy. Stawiamy na bezpieczeństwo, najwyższą jakość i niepowtarzalne wzornictwo.

Lubimy szaleć, wygłupiać się, śmiać do siebie i z siebie, turlać, gilgotać, przytulać, dawać buziaki, być blisko i zawsze razem. Łapiemy wspólne chwile, bo nic tak szybko nie mija jak dzieciństwo naszych dzieci. Tworzymy zgraną ekipę – dwie matki wariatki – znające się od zawsze i od podszewki, poddawane codziennym testom na niekończącą się kreatywność i nieprzewidywalność trzech miniaturowych ludzików. Ta wybuchowa mieszanka tworzy świat Hokey Pokey, który jest na tyle ciekawy, że pragniemy go pokazać całemu światu.

Niemowlęce kocyki z naturalnej bawełny to doskonały prezent dla każdego, słodkiego noworodka. Maluszek otulony w magiczną delikatność Hokey Pokey będzie zawsze roześmiany i szczęśliwy. Nieważne czy nasza mała perełka śpi, odpoczywa czy się bawi. Kocyki niemowlęce Hokey Pokey zawsze uprzyjemnią każdą chwilę. My również jesteśmy szczęśliwymi i troskliwymi rodzicami dlatego staramy się, aby wszyscy inni rodzicie byli usatysfakcjonowani, a dzidziuś czuł się bezpieczny i spokojny. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania naszych kocyków dla noworodka, ponieważ dbamy o to by były w pełni bezpieczne i mogły zapewnić komfort każdemu maluszkowi.

„You put your right hand in,
You put your right hand out,
You put your right hand in,
And you shake it all about,

You do the hokey pokey
and you turn yourself around
That what it’s all about”