Weź udział w wyścigu klocki Speed Champions Cię do tego przygotują

Klocki LEGO Speed Champions to specjalne klocki LEGO, które zostały zaprojektowane do budowania szybkich pojazdów wyścigowych. Te wyjątkowe klocki pozwalają konstruować samochody osobowe, ciężarowe i inne pojazdy, które w swojej rzeczywistej formie osiągają prędkość nawet 350 km na godzinę. Dzięki tym niesamowitym klockom możesz stworzyć własne, ekscytujące tory wyścigowe i zmierzyć się z przyjaciółmi o to, kto ma najszybszy samochód.

Kup zestaw LEGO Speed Champions i ścigaj się z przyjaciółmi

Jest wiele powodów, by pokochać klocki LEGO Speed Champions. Są kolorowe, idealnie się łączą i pozwalają tworzyć niesamowite samochody wyścigowe, które wyglądają zupełnie jak prawdziwe. A dzięki kilku dodatkowym elementom możesz dodać szczegóły, takie jak spojlery i lusterka boczne, aby Twój samochód naprawdę wyróżniał się z tłumu. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym rajdowcem, czy tylko zwykłym fanem szybkich samochodów, zestawy LEGO Speed Champions z pewnością przypadną Ci do gustu. A jeśli potrzebujesz pomocy, by zacząć, nie wstydź się sięgnąć po instrukcję – w końcu nawet mistrzowie wyścigów potrzebują od czasu do czasu kilku wskazówek.

Klocki o wartości edukacyjnej

Klocki LEGO Speed Champions świetnie nadają się do nauki fizyki i budowania przedmiotów zgodnie z instrukcjami. Rozwijają umiejętność rozwiązywania problemów, ponieważ dzieci muszą wymyślić, jak prawidłowo połączyć poszczególne elementy. Linia Lego Speed Champions jest w pełni kompatybilna z innymi produktami Lego, więc dzieci mogą wykorzystać swoją wyobraźnię do tworzenia jeszcze bardziej skomplikowanych konstrukcji, wykraczających poza to, co jest możliwe przy użyciu tylko posiadanego zestawu. Taka zabawa pomaga rozwijać wyobraźnię dziecka. Używanie różnych kolorów tych klocków lego podczas zabawy w konstruowanie rozwija zdolność dziecka do rozpoznawania. Układanie ich wymaga koncentracji i cierpliwości, a z czasem poprawia zdolność zapamiętywania.