fbpx

O NAS

Kierowała nami chęć stworzenia wyjątkowej przytulanki – produktu dla dzieci, który łączyłby w sobie nowoczesny polski design z nieocenioną wartością bajek, pozytywnie wpływających na dziecięcą wyobraźnię, a czytanych przez znakomitego lektora o ciepłym głosie. Do tego musiała być praktyczna, co zapewnia rozwiązanie polegające na możliwości zdjęcia i uprania tylko zewnętrznej „poszewki”.

Spędziłyśmy nad tym projektem wiele miesięcy, przetrwałyśmy niejedną burzę mózgów, podróżowałyśmy do łódzkiej projektantki zabawek, nawiązałyśmy owocną współpracę z profesjonalnym studiem nagrań, przekopałyśmy Internet w poszukiwaniu modułu dźwiękowego, który sprostałby naszym wszystkim wymaganiom. Długo czekałyśmy na wyniki pracy. Z perspektywy czasu, mówimy jednym głosem: BYŁO WARTO!

Zapraszamy Was do świata Leśnej Bandy, która już nie może się doczekać, żeby opowiedzieć Wam bajki o przygodach Misia Stefana, Lisicy Feli i Zająca Józia. Zajrzyjcie do naszego sklepu i wybierzcie przyjaciela, którego cechy charakteru i przygody najbardziej spodobają się Waszym dzieciom.

Uśmiechy na ich twarzach, będą dla nas najlepszym dowodem na to, że nasz projekt to strzał w dziesiątkę.

Z góry dziękujemy!